fbpx

Зрозуміла дерматологія

Дізнайтеся як влаштована Ваша шкіра, зрозумійте як уникнути розвитку захворювань, вибирайте для своєї шкіри найбезпечніший догляд.

Буду рада познайомитись!

Тетяна Мартиновська

Закінчила медичний ВУЗ, отримала диплом з відзнакою, я практикуючий лікар. Маю дві спеціалізації терапевт і дерматолог, практикувала і в державній, і в приватній клініці, також веду прийоми онлайн.

Ідея створити ресурс Intellegi Dermatology (Зрозуміла дерматологія) прийшла до мене після усвідомлення, що багато людей, перш ніж звертатися до лікаря, шукають інформацію про шкірних проблемах і їх рішення в інтернеті.

  • дізнайтеся що і чому відбувається з вашою шкірою у професіонала;
  • навчитеся впізнавати перші ознаки проблем шкіри і вчасно зверніться за лікуванням;
  • зрозумійте, як доглядати за шкірою, щоб запобігти розвитку захворювання;
  • вибирайте безпечну і натуральну косметику для догляду за шкірою обличчя і тіла;
  • записуйтесь на консультацію для отримання кваліфікованих відповідей на питання про захворювання шкіри та рекомендацій по лікуванню і догляду.

Скажи “ДА”
чистій та здоровій шкірі

Людство живе на Землі більше 2 млн років. І повірте, наш організм і шкіра зокрема, має велику кількість механізмів пристосування до мінливих умов зовнішнього і внутрішнього середовища. Все вже давно придумано до нас, а нам потрібно навчитися зберігати здоров’я шкіри і її мікробіом. Дотримуйтесь тенденції дбайливого ставлення до природи і такого ж підходу в догляді за обличчям і тілом, з використанням натуральних косметичних засобів, і ваша шкіра буде вам вдячна. Я як лікар дерматолог, буду рада познайомити Вас з абсолютно натуральними очисними засобами від британської компанії JooMo. У складі очищувальних засобів JooMo немає жодного синтетичного компонента, вони якісно очищають шкіру і збільшують різноманітність мікробіома, відновлюючи здоров’я проблемної шкіри обличчя і тіла.

Основні категорії товарів по догляду за шкірою

Чистота і здоров'я шкіри

Сучасний світ диктує високі вимоги до краси обличчя і тіла і дає нам масу інструментів для реалізації цих завдань. Тональні засоби, праймери, консіллер, хайлайтери і багато іншого, щоб мати гарний рівний тон і сяйво шкіри обличчя, я не кажу про можливості фотошопу та різноманітних фільтрах для наших смартфонів. Багато з нас беруть активну участь в цій гонитві за красою. Але, що ми часто бачимо в відображенні дзеркала, коли ми наодинці з собою і без шарів декоративної косметики, чи завжди ми задоволені своїм відображенням? Для мене краса шкіри – це перш за все її здоров’я, а здоров’я – це коли шкіра може виконувати всі функції закладені природою з урахуванням віку, стану організму в цілому і умов навколишнього середовища. Профілактика хвороби найрозумніше лікування.