fbpx

Подаруй своїй шкірі природній захист з JooMo

Віднови різноманіття  мікробіому та природнє зволоження за два тижні
Все частіше ми бачимо людей з хронічними захворюваннями шкіри: різні види экзем, псоріаз, акне тощо. Окрім сверблячки, печіння ці захворювання мають великий емоційний вуплив та провокують депресивні стани.
Така “епідемія” захворювань шкіри пов’язана з додаванням в косметику та продукти харчування компонентів, які знищують здоровий мікробіом. Це снижує захисну функцію шкіри  та збільшує ризик запалення.

Відгуки людей, які почали піклуватися про різноманіття мікробіому шкіри з JooMo

Аманда, 28 років
Атопічний дерматит

Атопічний дерматит з’явився у меня в дитинстві. Ще зі школи я регулярно використовувала гормональні крема, щоб знімати загострення. Можно було буквально порахувати дні, коли я не наносила гормональний крем на шкіру. Кожен раз, при відміні стероідів, свербіж та висип повертались знов.

Після 15 років на місцевих стероідах, я вирішила  відмовитись від них. Було дуже важко, шкіра боліла, тріскалася, сочилася, все це супроводжувалось сильним свербінням. Я впевнена, що люди, які страждають від синдрому відміни місцевих стероідів (TSW), можуть зрозуміти ці муки. Це була справжня абстиненція від стероідів. Я була на межі депресіі, з низькою самооцінкою, відсутністю мотивації до роботи та життя. Рішення використовувати JooMo я прийняла через 3 місяці після відміни гормонів. Шкіра була дуже сухою та запаленою. Спочатку тіло дуже щипало при нанесенні гелю для душу JooMo.

Через 4 місяці стало зрозуміло, що моя шкіра повільно повертає здатність регулювати власну вологість, також зменшувалось запалення. Лущення також суттєво знизилося. Мені було набагато легше, але загострення ще періодично з’являлись.

Тепер я використовую JooMo щоденно, а при перших ознаках загострення, особливо взимку, я додаю зволожуючі засоби. При цьому ретельно вивчаю склад, оскільки мені важливо не шкодити мікробіому моєї шкіри. Я перестала використовувати гормони та планую домогтися одужання.

Софія, 5 років
Імпетіго

З раннього віку у нашої дочки Софії кожної зими запалювалась червона кайма та тріскалися губи. Через час почала приєднуватись інфекція, та развинулось імпетіго. Лікар призначив мазь с антибіотиком (фуцидін) та через 2-3 тижні все пройшло.

На слідуючий рік взимку все повторилось, але мазь с антибіотиком вже не допомогла, стало навіть гірше. Лікар призначив інший крем, в складі якого були гормон з антибіотиком. Мені не хотілось наноси на шкіру дитини гормони, до того ж я підозрювала, що висип може з’являтися кожної зими. 

На щастя, я дізналася про JooMo, і як він впливає на шкіру та шкірні захворювання. Ми вирішили спробувати, якщо проблема не зникне, тоді розпочати використовувати гормональні креми. Через тиждень був результат, через 2 тижні висипи зникли, та сухість шкіри навколо губ також майже пройшла.

Мейсон, 1 рік
Атопічний дерматит

Мій чудовий хлопчик Мейсон народився в червні 2019 года, а в 4 місяці в нього почали з’являтися симптоми  екземи, як це часто буває у детей раннього віку. Дуже швидко захворювання проявилося набагато активніше і в 5 місяців все його обличчя мало неймовірне запалення. Лікар діагностував важкий перебіг екземи та призначив місцеві стероїди.

На форумах, я дізналася про JooMo, як цей засіб для вмивання допомагав багатьом людям, зменшував симптоми захворювання та поліпшував мікробіом шкіри. Я стала збирати більше інформації, та зрозуміла, яке велике значення для здоров’я шкіри має різноманіття мікробіома. Його порушення стають причиною великої кількості захворювань шкіри та порушень в роботі імунної системи. Саме тому я вирішила спробувати JooMo, не хотіла наносити стероіди в такому ранньому віці.

Був грудень 2019 года, коли ми почали митися з JooMo. Мейсону було 5 місяців, в нього особливо сильні висипи були на обличчі. Протягом перших 3 днів Мейсон став менше чухати шкіру. Хоча вона все ще мала дуже поганий вигляд, але ми вже бачили полегшення! Він як і раніше, все ще був дуже червоний, але великі струпи зникали… його менше мучив свербіж та дитина стала ліпше спати вночі.  

Протягом місяця стан постійно змінювався, ставало то ліпше, то гірше. Особливо в період, коли дитина захворіла ГРВІ. Ми продовжували використовувати JooMo, на день наносили емолієнт (натуральний крем з вівса, який зробив наш дорогий друг Тодд). Через 3 месяці стан шкіри поліпшився.

Пройшло вже 5 месяців після того, як Мейсон закінчив свої перші 4 місяці використання JooMo. Його шкіра ніколи не була краще ніж тепер під час захворювання. Як у кожної людини, бувають погані дні, коли шкіра трохи червоніє, але більшу частину часу вона світиться. Мейсон тепер той щасливий веселий хлопчик, яким я його знаю! Я така щаслива, що до нього повернулась його посмішка!

Мет'ю, 25 років
Себорейний дерматит

Приблизно з 18 років я почав страждати від себорейної екземи. Спершу це було декілька червоних плям в Т-зоні на обличчі. Лікар поставив діагноз себорейна екзема та рекомендував крем с кетоконазолом. Протягом двох років екзема періодично загострювалась, та почала з’являтися в різних місцях на обличчі.
До рекомендацій додали гормональну мазь.

Спочатку це, здавалось, добре допомагало, але через 6 місяців мій стан почав погіршуватися.
Друзі порадили мені очищувати шкіру JooMo. Я розпочав вмиватися JooMo два рази на день в період, коли загострення не було. На мій подив, загострень стало набагато менше та вже не було такого активного запалення. Періодично ще буває сухість та лущення, тому в холодний період року доводиться зволожувати шкіру додатково. Результатом натепер, я задоволений.

 Клікай на кнопку “засоби для вмивання”, та переходь на сторінку з  переліком та описом косметики

Очищення британського бреду JooMo має натуральний склад, без синтетичних піноутворювачів, емульгаторів, консервантів, віддушек, спирту. Тільки органічні компоненти для відновлення здоров’я шкіри

 Дослідження в Медичному університеті Граца (Австриі)  позволили JooMo удосконалити свою єдину в світі технологію відновлення мікробіома шкіри та призвели до створення формули  Skin Microbiome Plus+

Переходь в Інстаграм чи Фейсбук, де зможеш отримати бескоштовну методичку с рецептами сніданків корисних для шкіри.

Напиши в дірект слово “сніданок” та отримай збірку рецептів.

Очищуй шкіру дбайливо, подаруй їй здоров’я з JooMo