fbpx

Технологія відновлення

Поліпшення мікробіома шкіри за 2 тижні

Медицинский университет Граца
Натуральная косметика по уходу за кожей лица
JooMo исследования фото

Дослідження в деяких провідних університетах Великобританії привели до створення першої версії технології відновлення мікробіома шкіри JooMo.
Революційні випробування в Медичному університеті Граца дозволили JooMo вдосконалити свою єдину в світі технологію відновлення мікробіома шкіри і привели до створення удосконаленої технології Skin Microbiome Plus +.

Дослідження впливу на мікробіом шкіри при щоденному використанні косметики

Компанія JooMo співпрацює з Медичним університетом Граца з 2018 року в деяких дослідницьких проектах.
Проект дослідження порівняння впливу на здоров’я шкіри косметичних засобів відомого бренду з синтетичними інгредієнтами, бренду з «натуральними» інгредієнтами і косметики марення JooMo.
В якості порівняння оцінювали два основні показники здоров’я шкіри:
вплив кожного продукту на біорізноманіття мікробіома шкіри і
вплив, який вони чинять на збереження зволоженості шкіри.
У 2018 році повні результати були опубліковані в новаторській рецензованій статті «The Role of Every-Day Cosmetics in Altering the Skin Microbiome: A Study Using Biodiversit» (Роль повсякденної косметики в зміні мікробіома шкіри: дослідження з використанням біорізноманіття).

Були виявлені два важливих висновки:

№1. JooMo значно збільшує природне біорізноманіття мікробіома вашої шкіри через 2 тижні.

№1. JooMo значно збільшує природне біорізноманіття мікробіома вашої шкіри через 2 тижні.
Всього за 2 тижні, у людей, які брали участь в дослідженні, при щоденному застосуванні косметичних засобів в трьох групах, спостерігалися значні відмінності в показниках зміни мікробіомного різноманітності.
66% – щоденне використання JooMo
3,5% – бренд з синтетичними інгредієнтами
14,2% – бренд з «натуральними» компонентами.
Випробування підтверджують, що косметика хороших брендів, з синтетичними компонентами в складі, при щоденному використанні не сприяє збільшенню мікробіомного різноманітності, а підтримує його на дуже мізерному рівні. У той час, як безпечні для мікробіома продукти третьої хвилі, такі як JooMo, значно збільшують біорізноманіття мікробіома шкіри.
Біорізноманіття мікробіома, є важливим показником для забезпечення нормальної бар’єрної функції шкіри, а значить і її здоров’я.

№2. JooMo показала велику вологоутримуючу здатність, ніж інші провідні транснаціональні бренди, які показали значну втрату води.

Також було показано, що щоденне використання косметики з синтетичними компонентами значно зневоднює шкіру, і відповідно потребує додаткового її зволоженні, щоб не провокувати розвиток шкірних захворювань.

Навпаки, технологія виробництва в косметиці JooMo показала, що це єдиний продукт в рамках дослідження, що підтримує вологість шкіри на нормальному рівні.

Результати ясно показують, що існуючі «синтетичні» і так звані «натуральні» продукти (які насправді зазвичай містять багато синтетичних інгредієнтів), ймовірно, є основним фактором ризику в виснаженні біорізноманіття, яке ми бачимо у сучасної людини, жителя Європи.

Здоровий мікробіом – це різноманітний мікробіом, який містить велику кількість різних симбіотичних видів мікроорганізмів, що мешкають по всьому нашому тілу.

«Це трохи схоже на тропічний ліс. У цьому лісі може бути дуже хороший папороть, який дуже радує, але якщо це єдина рослина, яка живе в цьому лісі, і більше немає ніякого різноманіття флори, то така ситуація не буде приносити грунті ніякої користі, та й лісу теж.

Мікробом – це правильне співтовариство бактерій, які працюють разом і разом виробляють потрібні хімічні речовини для вашого тіла.»

Prof. Tim Spector

Professor of genetic epidemiology, King’s College London

Тім Спектор

Професор генетичної епідеміології Королівського коледжу Лондона