fbpx

100% натуральна косметика по догляду за шкірою

Чому після очищення обов'язково повинно бути зволоження

Чи замислювалися ви, коли-небудь, наскільки величезний ринок індустрії краси, і яка кількість брендів і різних позицій нам щодня пропонують купувати? Спочатку ми повинні очистити шкіру обличчя і тіла буквально до скрипу, щоб не дай Бог не залишилося жодної бактерії, а потім нам пропонують зволожувати таку «чисту» шкіру різноманітними гелями, кремами і емульсіями.

Joomo vegan

І це так, одне без іншого не існує, тому що, якщо щодня очищати шкіру косметичними засобами, що містять мила або аніонні та амфотерні ПАР, то звичайно шкіра буде сильно потребувати подальшого зволоження. Це свого роду «замкнуте коло» ми щодня змиваємо NMF (природний зволожуючий фактор шкіри), ПАР проникають в роговий шар і порушують структуру ліпідного міжклітинного простору рогового шару шкіри, а іноді і в більш глибоких шарах, все це призводить до порушення нашого мікробіома і бар’єрної функції шкіри. (Читай статтю особливості засобів для очищення)

Звичайно, такі маніпуляції без зволоження після очищення, приведуть до сильної сухості шкіри, втрати її еластичності, а часто до розвитку шкірних захворювань. Також підвищується ризик грибкових інфекцій і зростання колоній патогенної мікрофлори, адже агресивні ПАР, консерванти та інші синтетичні компоненти сильно виснажують наше природне мікробне різноманіття корисних мікробів на поверхні шкіри. Адже ви вже не дивуєтеся, що мікроби-симбіонти живуть в кишечнику, а коли розвивається дисбактеріоз, людина починає хворіти, так ось зі шкірою так само. Якщо порушується природний мікробіом шкіри, то в проблемних місцях обов’язково оселиться патологічна флора, як кажуть «святе місце порожнім не буває». Ще підвищується ризик алергодерматозів, таких як атопічний дерматит у дітей і екзема у дорослих, все це пов’язано з порушенням бар’єрної функції шкіри. (Читай статтю бар’єрна функція шкіри)

средства для сухой кожи фото

100% натуральна косметика від JooMo, косметика нової третьої хвилі

100% vegan натуральная косметика фото
При цьому, ми ніяк не можемо відмовитися від очищення шкіри, оскільки суміш поту, шкірного сала, злущенних рогових клітин, залишків макіяжу і косметичних засобів, пилу та інших забруднень з навколишнього середовища теж нічого хорошого, для шкіри не віщують. Основна маса цих забруднень не розчинна у воді, тому очищення однієї водою не завжди достатньо. Ви можете запитати, так як же бути? Потрібно вміти вибирати засіб для очищення шкіри, який буде максимально безпечним для Вас, з урахуванням стану шкіри на сьогоднішній день, замінити якщо шкіра стала сухою або більше жирної, читати склади на етикетках і уникати особливо шкідливих речовин. (читай статтю особливості засобів для очищення)

Дозвольте представити Вам британську компанію JooMo ltd., яка розробила і виробляє 100% натуральні засоби для очищення шкіри, абсолютно без синтетичних компонентів. JooMo створила косметику нової, третьої хвилі, яка є самою натуральною з «натуральних». Зазначений нагородами JooMo ® – це інноваційний бізнес, який представляє собою загальноєвропейську історію успіху досліджень і розробок. Продукти були створені з використанням новітніх розробок в деяких провідних університетах і дослідницьких лабораторіях Європи, таких як:

JooMo исследования фото
JooMo исследования фото
  • Університет Суррея (the University of Surrey)

JooMo зробили велику частину первинних досліджень і розробок на базі цього університету. Робота проводилася з професором Спенсером Тейлором (професор хімії колоїдної поверхні), співробітники ставили перед собою три основні завдання:

– 100% дійсно натуральний продукт;

– відповідність усім нормам ЄС по мікробній стабільності без використання консервантів;

– здатність продукту відновлювати природний мікробіом шкіри людини.

Завдання було складним, адже багатомільйонна косметична промисловість стверджувала, що цього неможливо досягти без синтетичних консервантів.

Натуральная косметика по уходу за кожей лица
  • Університет Лідса (the University of Leeds)

Перший прототип JooMo був виготовлений в Університеті Лідса професором Франсом Мюллером, професором технології хімічних процесів iPRD, і його командою. Про це співробітництво опублікована стаття в журналі IMPACT «WORKING WITH BUSINESS NEWSLETTER» (стор 17-18)

испытания Joomo фото

Перший прототип JooMo виготовляється в Університеті Лідса.

Медицинский университет Граца
  • Медичний університет Граца (the Medical University of Graz). Інститут гігієни, мікробіології та екологічної медицини.

Фінальна версія продукту була досліджена під керівництвом професора Крістін Мойсл-Ейхінгер (професор інтерактивних досліджень мікробіома).

исследования косметики Joomo

У дослідженні брали участь добровольці, які були розділені на 3 групи. Учасники в кожній групі щодня використовували три різновиди засобів для очищення шкіри: косметику JooMo, косметику бренду з синтетичними інгредієнтами і косметику, яка позиціонується як «натуральна». Результати показали приголомшливий результат, вже через 2 тижні добровольці, що застосовували JooMo, набули значного збільшення різноманітності здорового мікробіома і показники збереження зволоженості шкіри в них були на 40% вище, ніж при застосуванні очищувальних засобів з синтетичними компонентами. (Читай про дослідження Медичному університеті Граца)

Радує те, що у нас з'являється вибір, який кожен з нас може робити так, як вважатиме за потрібне.

Запевняю вас, що натуральна косметика ніколи не буде мати яскраво білого кольору або іншого неприродного – блакитного, рожевого та ін. Вона не матиме квіткового аромату або запаху дорогого парфуму, але вона може зберегти здоров’я шкіри, її бар’єрну функцію і різноманітність мікробіома на поверхні . Зберегти власний природний зволожуючий фактор і сильно знизити потребу в додатковому зволоженні всілякими засобами, які, до речі, містять консерванти в складі. Краще лікування – це профілактика.

Залишити коментар

Your email address will not be published.